Jdi na obsah Jdi na menu
 


XX.Letní hry - Horní Výtoň

21. 5. 2013

Ubytování a stravování je zajištěno včetně plné penze v areálu Penzionu Vyhlídka na Přední Stravování začíná večeří, ubytovat se je možno prvý den po 14.hodině. Platba za pobyt na místě v hotovosti. Cena je 390 Kč/den pro pacienty a členy SK DaT, 440 Kč/den pro ostatní, dětská cena do 12ti let 370.- Kč/den

 

Doprava je individuální, autem nejlépe přes Český Krumlov – Černá v Pošumaví – Frymburk a pak lze buď přívozem na pravý břeh lipenské nádrže a do Přední Výtoně, nebo objet přes Lipno a hráz. Vlakové spojení nejlépe do stanice Lipno, tam pro Vás po předchozí dohodě dojedeme. Dálkové autobusy jezdí jak na Lipno, tak do Černé v Pošumaví ( www.idos.cz ).

 

Program podobný jako v minulých letech. Sporty, soutěže, výlety …Český Krumlov, Teplá Vltava s Mrtvým luhem nebo Vltava na lodičkách z Vyššího Brodu, Vítkův kámen, Schwarzenberský kanál. V Přední Výtoni je sportovní areál s tenisovými kurty,  hřištěm na metanou, fotbalovým hřištěm a hřištěm na volejbal. V areálu Penzionu je stolní tenis, bowling a v okolí cyklotrasy. Mezi Lipnem a Frymburkem je trasa na in-line brusle, v týdnu bude-li přát počasí, zapůjčíme kajutovou plachetnici a budeme pokračování výuky, která probíhala při minulém pobytu.

Ubytování končí v pátek, protože o víkendu je v Čertových proudech pod Lipnem mistrovství republiky ve sjezdu na divoké vodě. Na Lipně je kromě aquaparku i možnost zapůjčení sjezdových horských kol a využít sjezdové dráhy pod lanovkou na Kramolín. Tamtéž lze zapůjčit elektrokolo pro Ty méně zdatné (motivované). Od poloviny srpna jsou otevřeny jindy zakázané zóny NP Šumava , se správou jsme v kontaktu a zařadíme do programu zajímavé pozorování nebo přednášku. Podívat se do Bavorska do kláštera ve Stieglu nebo na jiná zajímavá místa v sousední oblasti Waldviertel bychom letos konečně mohli stihnout. Řada akcí probíhající v oblíbené rekreační lokalitě je na www.lipnoservis.cz.

 

Zdravotní zajištění a dialýza. Po dobu pobytu bude přítomen lékař a sestra, HD bude zajištěna na DC v českém Krumlově, doprava individuálně nebo sanitou, preferenčně večerní směny.  Pro dialyzované – zprávu lékařskou pošlete Dr Kovářovi na HDS do Českého Krumlova do 30.7.2013, její kopii si vezměte s sebou. Transplantovaní , stačí kopie poslední kontroly.

 

Přihlášky na přiložené zájemce poštou, faxem nebo ideálně E- mailem do 30.6. 2013.

 

Kontakty ( telefonní jen pro případ nutnosti ):

MUDr Lukáš Svoboda   tel. 603440005     lukas.svoboda@bbraun.com

Mgr Michal Dušek         tel.: 725531739    michal.dusek@bbraun.com

 

Sportovní klub dialyzovaných a transplantovaných

Roentgenova 2

150 30 Praha 5